Hallo allemaal,
Vandaag is de nieuwe challenge bij Creaine van start gegaan. De opdracht is deze keer om een labelkaart te maken. Op je kaart moet minimaal één label zijn gebruikt. Als lid van het designteam heb ik deze kaart gemaakt:
Het papier is van Maja Vintage summer, de knopen zijn van Maja Road en komen bij Gunter vandaan. De labels heb ik gemaakt met Creatables van Marianne Design. Het kleinste labeltje heb ik versierd met een borduurseltje. Tilda heb ik ingekleurd met copics. Tilda heb ik uitgestanst met een Spelbinder nestabilitie. Verder nog wat bloemetjes, lint en een charm van een naaimachine gebruikt. Dit stempelafdrukje doet mij altijd aan mijn moeder denken toen ze jong was. Ze had vroeger ook zulk haar met een enorme strik en in haar latere leven is ze nog coupeuse geworden ook! Wat een nostalgie....
Zelf wil ik dit kaartje mee laten doen aan de challenge van Hobbyvision "Alles Mag".
Ik hoop dat jullie allemaal weer gezellig meedoen met de challenge van Creaine. Borduren is dit keer geen must, het mag een gewone scrapkaart zijn! Jullie kunnen meedoen tot 28 augustus a.s. Doen hoor!
Wat dacht je wat deze dame gaat zeker te
BeantwoordenVerwijderenweten een creatie maken voor de challenge van Creaine
jou kaart weer een toppertje en gefeliciteerd met de gewonnen wedstrijd van de Borduurmaatjes
liefs je moedertje
Gefeliciteerd Cindy ook van mij, en wat een super mooie voorbeeldkaart heb je gemaakt, en ik ga zeker meedoen bij jullie hoor.
BeantwoordenVerwijderenLiefs Ghea
Wat een prachtige kaart heb je gemaakt Cindy. Fijne dag,groetjes Marga.
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kaart Cindy.
BeantwoordenVerwijderenLiefs Riet.
Mooie kaart heb je gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Inge
WAUW al weer zo,n mooi kaartje en ik zag ook dat je in de TOP 3 op no. 1 staat bij de DMCC GEFELICITEERD MEID met je plekkie.
BeantwoordenVerwijderenLiefs Jolanda
Wat een lief kaartje Cindy
BeantwoordenVerwijderenleuk dat label met borduurtje
Liefs Corrie
Wat schitterend gemaakt Cindy, het is een toppertje en wat een leuk verhaaltje die Corrie met dat haar en grote strik erin leuk.
BeantwoordenVerwijderenLiefs van Anita
Hallo Cindy,
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige kaart heb je gemaakt.
En die stempel wat is die lief ik heb haar ook ga er snel iets mee maken.
Maar jij heb er een super mooie kaart mee gemaakt.
Ik vind dat labeltje met het borduurwerkje super mooi.
Lieve groetjes Marrie
Wat een leuke kaart Cindy. Alles past mooi bij elkaar en die stempel is zo cute :) Ik heb nog niet zoveel meegedaan met challenges. Ben daar nog niet zo bekent in wie, wat en waar haha Maar wie weet, wat niet is kan nog komen.
BeantwoordenVerwijderengroetjes, Wil
Een fantastische kaart Cindy.
BeantwoordenVerwijderenDie Magnolia stempel kan je voor vanalles gebruiken en hier staat die ook weer helemaal op zijn plaats. Erg leuk met het label.
Super gedaan.
Een geweldige voorbeeldkaart.
Groetjes,
Carla
Hij is prachtig Cindy.
BeantwoordenVerwijderenLiefs, Marianne
Wat een leuk kaartje cindy. Mooie kleurtjes.
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje en wat een leuk idee om te borduren op de label
BeantwoordenVerwijderengroetjes marleen
Hele mooie kaart is het geworden Cindy, Je krijgt het nog druk met je DT lidmaatschappen, wel leuk hoor. Wie weet in de toekomst eens proberen hihi.
BeantwoordenVerwijderengroetjes Alexandra
Wauw Cindy, wat een super mooie kaart. Erg leuk gedaan en geborduurd een leuk bedeltje eraan toppie hoor!!!
BeantwoordenVerwijderenLiefs, Liesbeth.
Prachtig kaartje Cindy en mooi geborduurd. Bedankt voor meedoen met de Challenge van HobbyVision en succes! Groetjes, Caroline
BeantwoordenVerwijderen