Goedemiddag lieve blogvriendinnen,
Wat leuk dat ik er weer een nieuwe volger bij heb! Leuk Gerie dat je mijn blog hebt gevonden en bedankt voor je lieve berichtje. Vandaag wat later op de dag een kaart. Gisteren heb ik weer gezellig met mijn moeder kaarten gemaakt. Het was heel leuk en ook ik heb een kerstkaart gemaakt. Met deze kaart wil ik graag meedoen met de challenge van TMF Christmas Challenge, waar dit keer het thema is "traditionele kleuren".
De basis van de kaart heb ik gemaakt met een pons van martha Stewart. Het papier is van Maja. De bloemen zijn gemaakt met mallen van Creative Expressions. Hier zijn bijpassende stempels bij te koop. Ik heb de bladeren gestempeld en vervolgens bewerkt met embossingpoeder. De takjes zijn van Magnolia, net als de strik. Het afdrukje heb ik ingekleurd met copics, dat is toch zo heerlijk ontspannend. Lieve dames, ik ga nog even naar buiten in het zonnetje zitten, morgen moet ik weer aan de arbeid. Fijne middag allemaal.
Liefs,
Cindy
Ik heb je kaart in het echt gezien en wat is het weer een plaatje Cindy.
BeantwoordenVerwijderenHet paier van Maja is ook zo mooi, bijn zonde om te gebruiken, je hebt weer prachtig gekleurd, de poinsetta is prachtig zo.
Echt een winner hoor, maar wie ben ik hè.
Liefs je moedertje
Gezellig zo lekker freubelen met je moeder en jouw kaart is ook schitterend geworden!! groetjes Petra
BeantwoordenVerwijderenPrachtig en vrolijk zo in het rood.....dit blijft toch mijn favoriete kerstkleur hoor. Beeldschoon kaartje Cindy.
BeantwoordenVerwijderenLiefs Ghea
En jou kerstkaart is ook al in mijn lievelingskleur! Ontzettend mooi! Liefs, Wilma
BeantwoordenVerwijderenSchitterend kerstkaartje heb je gemaakt Cindy - ik vind hem helemaal super!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Misseke
Een prachtige kaart Cindy. Mooie kleuren.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Nans
Wat een plaatje Cindy, mooi die poinsetta!
BeantwoordenVerwijderengr.LOuise
Wat een prachtige kerstkaart. groetjes Joanne
BeantwoordenVerwijderenHoi Cindy. prachtig is deze kerstkaart. Wat mooi gemaakt. Hele leuke details en een mooie afbeelding.Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart weer. Mooie kleuren .
BeantwoordenVerwijderenFijne dag
Liefs Anneke
mooi, Cindy, zo'n leuke Tilda!
BeantwoordenVerwijderenmooie kerst kaart vind deze kleuren toch ook erg mooi
BeantwoordenVerwijderengr roelie
Hoi Cindy.... wat een prachtige kerstkaart! en wat een gave bloemen... zo mooi die malletjes!
BeantwoordenVerwijderenHoi Cindy
BeantwoordenVerwijderenWat een schitterende kerstkaart, heel mooi is die bloemenmal en de basis die je gemaakt hebt met de Martha Stewart pons.
Liefs, Danoesja
Wat een mooie kerstkaart Cindy. Lief ingekleurd en wat is dat een mooie rand gemaakt met een Martha Stewart pons. Die poinsettia's lijken wel van kant zo fijntjes...
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
BeantwoordenVerwijderenWat n prachtige kaart Cindy en leuk dat je met onze challenge mee doet op het Time For Magnolia challenge blog
Groetjes Margreet