Goedemorgen allemaal,
Vandaag is het weer de eerste van de maand, een nieuwe challenge van Ons borduurkaartenblog. Dit keer is de wedstrijd bedacht door mijn moeder. Zij wil graag een kerstkaart zien in niet-traditionele kerstkleuren. De opbouw, patroon en afwerking is vrij, je kaart moet natuurlijk wel geborduurd zijn. Het patroon is van Linzoos en het plaatje is van Wekabo. Ik vind deze kleurencombi best wel mooi. Er is weer een prachtige prijs te winnen. De challenge loopt tot en met 31 december 2015 23.55 uur.
Ook de candy loopt nog tot 31 december 2015. Neem hiervoor ook een kijkje op ons blog.
Op het My Dutch Bestie Blog start vandaag de feestmaand. Iedere dag staat er een creatie op het blog. Heb je zin in de feestdagen, neem dan iedere dag even een kijkje.
Liefs
Cindy
Ook weer zo'n schitterende creatie....toppie!
BeantwoordenVerwijderenLiefs Ellen
Ook weer zo'n schitterende creatie....toppie!
BeantwoordenVerwijderenLiefs Ellen
Hoi Cindy,
BeantwoordenVerwijderenik vind jou kaart erg mooi gemaakt, leuk patroontje en erg mooie kleuren, precies passend bij het leuke plaatje,
Gr Hannie
wat een mooie kaart! Hele mooie kleuren! groetjes Joanne
BeantwoordenVerwijderenWauw dat paars komt echt mooi over..mooi gedaan Cindy.
BeantwoordenVerwijderenLiefs Miranda xx
Hele mooie kaart. Het paars spat echt vna het scherm af. Liefs Sabine
BeantwoordenVerwijderenPrachtig is je geborduurde kaart in deze kleuren Cindy, je weet het ik ben gek op paars.
BeantwoordenVerwijderenHéél mooi gemaakt.
Liefs je moedertje
Schitterend borduurtje Cindy - een supermooie combinatie.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
Misseke
Heel mooi borduurwerk en leuk die groene kraaltjes erbij, past allemaal perfect bij het plaatje. Je vorige kaart is echt gaaf, mooi die kleuren en een bijzondere afbeelding.
BeantwoordenVerwijderengroetjes Angelique
Hoi Cindy. Mooi patroon en wat prachtig deze kleuren. Een hele mooi kerstkaart is het geworden. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderen